GUSTOS D-6-D-2-2000
Condition
New
Location
Velen Germany
Long goods shelves GUSTOS D-6-D-2-2000
more Images
GUSTOS D-6-D-2-2000
GUSTOS D-6-D-2-2000
GUSTOS D-6-D-2-2000
GUSTOS D-6-D-2-2000
GUSTOS D-6-D-2-2000
Machine data
Machine type:
Long goods shelves
Manufacturer:
GUSTOS
Model:
D-6-D-2-2000
Condition:
new
Price & Location
Location:
46342 Velen Germany
Call
Details about the offer
Listing ID:
A4378818
Reference number:
Update:
Description
Load Weight Shelf 36000 kg
Loading weight per level 3000 kg
Number of load levels 2 x 6 Stk.
Recommended material length 6000 mm
Column width 2000 mm
Gbsdpfx Amjfgyhcoyel
Shelf height 2440 mm
Compartment width 500 mm