6FC5203-0AF22-1AA2
SINUMERIK machine control panel MCP 483
Siemens
6FC5203-0AF22-1AA2
Fixed price plus VAT
Condition
Used
Location
Deitingen
Machine data
- Machine type:
- Manufacturer:
- Siemens
- Model:
- 6FC5203-0AF22-1AA2
- Condition:
- like new (used)
Price & Location
Fixed price plus VAT
- Location:
- Industriestrasse 4 Deitingen, 4543 Deitingen, Schweiz
Call
Details about the offer
- Listing ID:
- A15048925
- Update:
Description
MPI/PROFIBUS-DP, width 19"
Membrane keys
Gedpfx Afsrnkh Se Soit
22mm EMERGENCY STOP is not included in the scope of delivery
Was stored as a spare part
The listing was translated automatically. Translation errors are possible.
MPI/PROFIBUS-DP, width 19"
Membrane keys
Gedpfx Afsrnkh Se Soit
Was stored as a spare part
Send inquiry
Telephone & Fax
+41 32 58... show
These listings may also fit your interest.
Listing
Contamine-sur-Arve
7,946 km
Horizontal machining center
OKKHM1250S
OKKHM1250S
Listing
Rödermark
7,854 km
Mot. tank- boiler turning device
OERLIKONRB-AFV/FV 4000 Syn
OERLIKONRB-AFV/FV 4000 Syn
Dortmund
Driven toolholder
NACKE + WTOVDI 50
NACKE + WTOVDI 50
Wiesbaden
Hard slab
Johann Fischer Aschaffenburg
Johann Fischer Aschaffenburg
Bad Oeynhausen
Vertical lathe
HankookVTC 125E
HankookVTC 125E
Cuggiono
Vertical machining center DOOSAN
DOOSANVC500
DOOSANVC500
Kaufungen
Clamping angle
Unbekannt1120 x 320 mm
Unbekannt1120 x 320 mm