HERMLE C800V
HERMLEC800V
HERMLEC800V
Listing
Germany
7,870 km
Surface Grinding Machine
Ziersch GmbHZT 820
Ziersch GmbHZT 820
Listing
Slovenia
7,824 km
HERMLE C 800 V
HERMLEC 800 V
HERMLEC 800 V
Dieburg
Vertical machining center
HERMLEC 800 V
HERMLEC 800 V
Root
CNC Horizontal machining center
OKKHP 500 S
OKKHP 500 S
Auction
Auction ended
Baden-Württemberg
Vertical machining center
HERMLEC 800 V
HERMLEC 800 V
Auction
Auction ended
Noord-Brabant
HermleC 800 V
HermleC 800 V
Willroth
CNC lathe
OkumaLT 200-M
OkumaLT 200-M
L'alcúdia de Crespíns
GURUTZPE lathe model Super A, 6,000 mm
GurutzpeSuper A 400/6000
GurutzpeSuper A 400/6000
Ellwangen (Jagst)
Gantry-type milling machine X = 4,000 mm