Gildemeister CTV 250
Working area:
Chuck diameter: 250mm
X-axis: 800mm
Z-axis: 300m
Spindle head: 170 h5
Spindle diameter in the front bearing: 120mm
Spindle bore: 79mm
C-axis
Gisdpfxevuqm Se Af Set
Number of work stations: 12
Videos available!!
The listing was translated automatically. Translation errors are possible.
Gildemeister CTV 250
Working area:
Chuck diameter: 250mm
X-axis: 800mm
Z-axis: 300m
Spindle head: 170 h5
Spindle bore: 79mm